Czas świątecznych porządków dobiega końca. Na pewno w domowych zakamarkach znalazło się sporo starych lub zepsutych sprzętów. Niedługo ponownie zorganizujemy akcję zbierania elektrośmieci ponieważ poprzednie akcje spotkały się z dużą aprobatą ze strony klientów. Przygotuj stare lub zepsute drobne sprzęty, żarówki, baterie, tonery i inne. Jeśli masz na zbyciu coś większego – zgłoś ten fakt wcześniej, wówczas firma BIOSYSTEM może stary sprzęt odebrać bezpośrednio z miejsca wyznaczonego przez Ciebie. Wszelkie informacje o tej na bieżąco w placówce lub na profilu fb.logo_biosystem

UWAGA

      OGŁASZAMY kolejny KONKURS

na zbiórkę zużytych baterii.

Pojemnik na baterie został ukryty przed ciekawskimi spojrzeniami maluchów ze względu bezpieczeństwa. Zużyte baterie prosimy dostarczać do Momi w podpisanych opakowaniach. Czas zabawy wyznaczono do świąt wielkanocnych.

Dla największego zbieracza zużytych baterii zostaną przyznawane nagrody rzeczowe.

                                  Zapraszamy do zabawy.

Znamy zwycięzce konkursu. Największy zbieracz baterii otrzymuje hulajnogę.

Dla pozostałych uczestników konkursu – przewidziano upominki pocieszenia.

1 miejsce

zdobył:

Jaś Kolasiński

fotoreportaż z wydarzenia można zobaczyć na profilu fb, w albumie – piknik rodzinny

      

     W związku z wygranym projektem finansowanym przez British Council od września 2014 r w SP119, przedszkolu Kraina Uśmiechu i u nas realizujemy warsztaty przyrodnicze. Elementem projektu było zasadzenie opuszczonej aleji głogiem. Za 10 lub za 20 lat będziemy mieli co wspominać. Do doglądania małych drzewek zapraszamy nie tylko klubowiczów będącymi mieszkańcami Azorów lecz wszystkich, którzy chcieli by mieć swoje/wspólne drzewko.

extra reklamyDrzewka rosną na skwerze u zbiegu ulic Jaremy i Opolskiej, nie trudno będzie je odnaleźć ponieważ zostały oznaczone tabliczkami ufundowanymi przez jednego z pozyskanych sponsorów.

 

Polecamy śledzenie projektów na stronie krakowskiego British Council:

http://www.britishcouncil.pl/projekty/spoleczenstwo/aktywna-spolecznosc