Wspieramy inicjatywy społeczne ale też chronimy środowisko. Jeśli cenisz sobie aktywne spędzanie czasu, dziecko może Ci towarzyszyć. Niżej najbardziej trafne i wysoko oceniane przez użytkowników zeszłego sezonu sposoby aktywnego wypoczynku. Nie zapomnij przesłać nam minifotorelacji z wycieczki.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Możesz wynająć przyczepkę rowerową dla dwojga dzieci przyczepianą do tylniego koła roweru. Gdy zechcesz w trasie odpocząć/pospacerować, łatwo przerobić ją na wózek dla dwojga. Dzieciaki będą zachwycone. O szczegóły i dostępność sprzętu pytaj telefonicznie lu mailowo.

 

 

nosidełko górskie małe

  • Nosidełko do spacerów górskich. Oferujemy możliwość wypożyczenia plecaka na dzieciaka. Masz ochotę na mniejszą lub większą wyprawę szlakiem górskim? Weź dziecko ze sobą. Weź je na plecy. Konieczna rezerwacja terminu.

 

malutkie

  • Łóżeczko turystyczne to uzupełnienie oferty. Myślisz, że może się przydać gdy zaplanujecie dłuższy pobyt. Szybko i łatwo składane łóżeczko dla dziecka  to przede wszystkim wygoda i brak kosztów dodatkowych za dostawkę w pokoju.