MomiKlub na facebook

się działo – 3 PZU Półmaraton Królewski w Krakowie

 

Strefa Dzieci w Tauron Arena

Strefa Dzieci w Tauron Arena

Rekordowa liczba uczestników stanęła na starcie w 3 PZU Półmaratonie Królewskim w Tauron Arena i nawet niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła w osiągnięciu wyznaczonego celu.  Wychodząc naprzeciw potrzebom tegorocznych biegaczy, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie po raz pierwszy przygotował STREFĘ DLA DZIECI w sali A16 na przeciw STREFY EXPO.

Klub dla dzieci MomiKlub zajmujący się na co dzień profesjonalną opieką nad dziećmi do 3r.ż oraz  Sklep Animatora  czyli raj dla fanów kreatywnej edukacji i zabawy  dnia 16.10.2016 współpracowali w ramach STEFY DLA DZIECI na terenie Tauron Areny. Na czas biegu, rodzice mogli bez obaw zostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rodzice Julki byli bardzo zadowoleni z tej możliwości bowiem oboje brali czynny udział w biegu.  Natomiast rodzice Mateusza mówili, że – ,,Gdyby nie było tej strefy, jedno z nas zostałoby z synem na miejscu”.

Za wszystkich biegaczy trzymaliśmy kciuki a kibicowaliśmy szczególnie tym, którzy przed biegiem przyszli nas odwiedzić. No i proszę - Rekord Życiowy GRATULUJEMY

Za wszystkich biegaczy trzymaliśmy kciuki a kibicowaliśmy szczególnie tym, którzy przed biegiem przyszli nas odwiedzić. No i proszę – Rekord Życiowy GRATULUJEMY

Rodzice już po 8 rano chcieli zostawiać maluchy jednak Strefa Dzieci miała zaczynać się od 10.00. Ostatnie dzieci wyszły tuż po godz. 14.00,  blisko 50 dzieci objętych była opieką.

Animacje w MomiKlub

Animacje w MomiKlub

,,Przygotowanie atrakcji do Strefa Dzieci łatwe nie było bo oczekiwania dzieci na imprezach masowych są coraz wyższe’’– mówiła Agnieszka, która na co dzień zajmuje się animacją dzieci w MomiKlub.

 

maskotka Sklepu Animatora

maskotka Sklepu Animatora

           SKLEP ANIMATORA specjalizuje się w kreatywnej organizacji czasu wolnego niezależnie od wieku więc i tym razem było wesoło i kolorowo ponieważ wszystkie rzeczy niezbędne do animacji były na bieżąco uzupełniane. Użycie chusty animacyjnej AKSON daje wielorakie możliwości do wykorzystania. Nie ma czasu na nudę. Do pary jest też tunel animacyjny – to zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, a dzieci tylko przepychają się które z nich ma być pierwsze. Grunt, to szanować się wzajemnie i dzięki temu zabawy przechodziły w kolejne aktywności. Był też kącik plastyczny, bogato wyposażony w kredki, kleje, bibułę. Z Powstałych prac powstała wielka wystawa.

Do współpracy zaangażowano sporo wolontariuszy. Nie tylko z Krakowa. Basia mówiła, że tego dnia wstała już o 4.15 by dojechać do Tauron Arena Kraków, natomiast Ania przyjechała aż z odległego Kraśnika.

Snazaroo

Snazaroo

Dziewczyny zajmowały się modelowaniem baloników a na koniec malowaniem buziek. Był spiderman, tygrys oraz księżniczka. Dzieci i Rodzice byli zadowoleni. Przy malowaniu buziek sprawdziły się farby do twarzy Snazarro. Są to wysokiej jakości kompaktowe farby do malowania ciała i twarzy, które z łatwością się nakłada ale także zmywa.

Zdjęcia z niedzielnej imprezy w ramach Strefy Dzieci otrzymaliśmy od właściciela profilu Oczami_Zielonookiej więc zachęcam Was do oglądania fotek na fb MomiKlub. Jeśli zainspirowaliście się kolorową animacją, polecamy odwiedzić Sklep Animatora on-line lub stacjonarnie w Krakowie i w Katowicach. W ofercie znajdziecie m.in. chusty animacyjne, tunele animacyjne, przebrania, balony, farby, w tym farby do malowania twarzy, sprzęt cyrkowy i wiele innych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
MomiKlub
Krowodrza Górka
ul. Kluczborska 54/1
Godz.: 6.30-17.30
601 081 395
Katarzyna
momiklub@gazeta.pl
Szukaj

W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych widniejemy pod numerem 2.12/00069/2013 w kolejnym roku 2.12/00246/2014