W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami, specjalnie dla Państwa z końcem sierpnia  otworzyliśmy drugi oddział naszej placówki. Nowy oddział powstał w dużej mierze przy pomocy Wojewody oraz pozyskanych środków z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” 2017. 

Akadamia Naj Naj to nowy oddział działającego już od dawna Klubu Dziecięcego Momi Klub. Jest to nowo przystosowany i przestronny lokal z wyjściem na zieleń prosto z sali. Akademię NAJ NAJ od innych placówek wyróżnia długotrwałe doświadczenie w branży połączone z nową koncepcją całodziennej opieki nad dziećmi w wieku 1-3r. Mieścimy się przy ul. Wybickiego 1, w miejscu doskonale skomunikowanym z całym Krakowem.

Placówka otwarta jest w godzinach 7:00:17:30 od poniedziałku do piątku. W tym czasie Dzieci mają zapewniony czas na posiłki, odpoczynek, toaletę, zabawy twórcze (plastyczne, sensoryczne, ruchowe itp.), indywidualną eksplorację, zabawę swobodną, interakcje rówieśnicze. Zależy nam na rozwoju indywidualnych predyspozycji dzieci, a także na wspieraniu ich samodzielności (przy jedzeniu, myciu rączek, toalecie itp.) W czasie adaptacji nowoprzyjętych Zuchów bazujemy na doświadczeniu zdobytym na Kluczborskiej. Dzięki temu adaptacja przebiega dość szybko a jednocześnie spokojnie oraz w indywidualnym trybie dostosowanym do możliwości Dzieci i Rodziców. Żywienie pozostaje w gestii opiekunów, dzięki czemu dzieci jedzą to co znają i lubią oraz w takiej konsystencji jak w domu. Mamy możliwość zamawiania Podopiecznym sprawdzonych obiadów cateringowych (tylko zup lub pełnych dań) a podawanie posiłków jest rozłożone w czasie aby Dzieci przed południem spokojnie zjadły zupę, a po  południu drugie danie.  Śniadania, przekąski, podwieczorki oraz bidon z piciem dzieci przynoszą codziennie adekwatnie do czasu pobytu w placówce.

Akademia NAJ NAJ z założenia jest miejscem kameralnym, umożliwiającym obserwację  a także rozmowy z Rodzicami wspierając harmonijny rozwój naszych Podopiecznych. Zaplanowaliśmy już serię wydarzeń towarzyszących czy też familijnych spotkań na które serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dla których ważny jest wszechstronny rozwój ich Dzieci. Informacje o wydarzeniach organizowanych w naszej placówce umieszczamy na naszym profilu FB : Akademia NAJ NAJ

 

Zachęcamy do zadawania pytań oraz przesyłania zgłoszeń na adres momiklub2@gmail.com . Odpowiemy na każde zgłoszenie w czasie nie dłuższym niż 48h. W kontakcie mailowym, otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do zapisu dziecka do placówki.

Klikając poniżej, nastąpi przekierowanie do cennika.  Zapewniamy Państwa, że nasza oferta nadal pozostanie na wysokim poziomie oraz w cenie przyjemnej dla kieszeni.

Od stycznia zmieniła się również ustawa regulująca zasady opieki nad dziećmi do 3r.ż w ramach której  zarówno Momi Klub jak i Akademia Naj Naj mogą sprawować całodzienną opiekę nad dziećmi. Pobyt dzieci przyjmowanych w ramach całodziennego pakietu NO-LIMIT  oszacowany został na kwotę 660zł/mc zaczynając już od stycznia 2018. cennik wybickiego 2018-1